Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Заступник голови районної державної адміністрації
Ющенко Тетяна Миколаївна

Новини


ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ:

З 01 квітня  2016 року здійснюється відбір кандидатів на вакантні посади офіцерського складу для проходження військової служби у Горностаївському районному військовому комісаріаті.

 

 Грошове забезпечення від 9 000 грн.

Термін подачі заяв та кількість вакантних посад обмежено.


Призов на строкову військову службу

Дата: 25 Травня 2016

Призов на строкову військову службуВідповідно до Указу Президента України від 29 березня 2016 року №122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» з 05 травня по 30 червня 2016 року в державі проводяться заходи щодо призову на військову службу.

детальніше>>>

На Херсонщині з танцювального марафону розпочалося святкування Дня Європи

Дата: 23 Травня 2016

На Херсонщині з танцювального марафону розпочалося святкування Дня ЄвропиДень Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Вже тринадцять років поспіль в Україні і, зокрема на Херсонщині відповідно до Указу Президента України у 3-тю суботу травня відзначається День Європи.

детальніше>>>

На Херсонщині обговорили перші кроки євроінтеграції

Дата: 23 Травня 2016

На Херсонщині обговорили перші кроки євроінтеграціїВ Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара з нагоди святкування Дня Європи в області відбулася конференція на тему «Перші кроки євроінтеграції – перші зміни».

детальніше>>>

Від корупціонерів забагато шкоди

Дата: 22 Травня 2016

Від корупціонерів забагато шкодиКорупція викликає: • неефективний розподіл і витрачання державних коштів і ресурсів; • втрати часу через чинення перешкод, зниження ефективності роботи в цілому; • звуження обсягів фінансування громад, уповільнення економічного зростання;

детальніше>>>

Горностаївці вщанували пам'ять загиблих прикордонників

Дата: 16 Травня 2016

Горностаївці вщанували пам'ять загиблих прикордонників“Сьогодні ми згадуємо тих прикордонників, які часів Другої світової війни виконували свій військовий обов'язок, наближаючи священну перемогу. Тих, хто визволяв горностаївщину від нацистських загарбників. Тут, на цьому місці, захоронено групу прикордонників, які поклали на вівтар перемоги власне життя. Світла їм пам'ять та вічна повага!” - такими словами під час мітингу вшанували пам'ять загиблих прикордонників, що відбувся 14 травня цього року.

детальніше>>>

Звернення голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з нагоди дня пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 16 Травня 2016

Звернення голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з нагоди дня пам’яті жертв політичних репресійШановні співвітчизники! Ми вшановуємо світлу пам’ять жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

детальніше>>>

15 травня — День пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 16 Травня 2016

15 травня  — День пам'яті  жертв політичних репресій15 травня 2016 року мешканці Горностаївського району вшанували пам'ять жертв політичних репресій. Представники районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної ради, установ та організацій поклали квіти до пам’ятника загиблих від голодоморів, вшанувавши їх пам’ять хвилиною мовчання. В Свято-Покровському храмі відбувся молебень за невинними жертвами політрепресій.

детальніше>>>

До відома туристів та відпочиваючих

Дата: 13 Травня 2016

До відома туристів та відпочиваючихДля захисту законних прав та інтересів туристів, їх безпечного відпочинку Департаментом зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації організовано роботу “гарячої лінії”. В разі порушення ваших прав, під час проведення курортно-туристичного сезону 2016 року, звертайтеся в робочий час за телефоном (0552) 22 62 84.

детальніше>>>

В Горностаївці учні підтримали акцію “Фото діда-фронтовика” та принесли світлини своїх родичів

Дата: 13 Травня 2016

В Горностаївці учні підтримали акцію “Фото діда-фронтовика” та  принесли світлини своїх родичівМабуть, у кожній родині як святиня зберігаються фотографії, листи воєнного часу: ордени та медалі, особисті речі воїнів Другої світової. Не перший рік, під час святкувань перемоги над нацизмом в Європі, учнівська молодь долучається до акції “Фото діда-фронтовика” на згадку та вшанування пам'яті своїх родичів, які ціною власного життя і здоров’я захистили світ від нацизму, тих, завдяки кому ми живемо.

детальніше>>>

Політехнічна виставка представлена в районному краєзнавчому музеї

Дата: 12 Травня 2016

Політехнічна виставка представлена в районному краєзнавчому музеїУ переддень свята зв'язківців, 7 травня цього року, у районному краєзнавчому музеї відбулася презентація “Політехнічної виставки”. Переглянути експонати та розповісти історичні події прийшли колишні та теперешні працівники Укртелекому, учні загальноосвітньої школи №2, мешканці селища.

детальніше>>>